Aktuality

Naše farnost se i v roce 2024 připojí k celostátní akci Noc kostelů, která letos připadá na pátek 7. června. Kromě našeho tradičního programu plánujeme jednu novinku, kterou je program pro děti. Informace o něm najdete v samostatném článku v sekci Aktuality.

Přijměte pozvání na Sádhanu, kurz inspirovaný školou modlitby indického jezuity Anthony de Mella. Více informací najdete na tomto plakátu.

Na státní svátek 8. května proběhla v naší farnosti při večerní studentské bohoslužbě slavnost udílení svátosti biřmování. Letošní skupina byla o něco větší, než v předchozích letech – před biskupem stálo devatenáct lidí. Osmnáct jich přijalo svátost biřmování, tři poprvé přijali eucharistii a jednu osobu jsme přijali do naší církve. Přípravu...

Chystáte se na Noc kostelů? A byli byste ochotní strávit část večera ve Sněžence?

Hledáme několik lidí, kteří by nám pomohli s organizací této akce v našem kostele. Náplní vaší práce bude hlídání vstupu do kostela a na kůr.

Pište nám kancelar@farnostsnezenka.cz.

Děkujeme za pomoc!

Srdečně vás zveme na druhý ze série benefičních koncertů na podporu našich varhan, který se bude konat v pátek 25. května 2024. V našem kostele přivítáme Richarda a Petra Kolařovy. Program koncertu si můžete prohlédnout zde.

I letos jsme měli v Akademické farnosti Olomouc postní uměleckou intervenci. Byly to tři skleněné plastiky všestranného výtvarníka Marka Trizuljaka. Rodák z Bratislavy žije se svou manželkou v Seničce nedaleko Olomouce. Zabývá se malbou, tvorbou ze skla a výtvarnou fotografií.

před pár dny jsme vytvořili nový Youtube kanál naší farnosti. Nahráli jsme na něj všechna videa, která jsme měli na tom předchozím. Když si nás najdete a kliknete na SLEDOVAT, žádné další video vám neuteče.

Přijměte pozvání na přednášku novináře, komentátora a publicisty Ondřeje Soukupa na téma "Klopotná cesta k míru" s podtitulem "Nejen o situaci na Ukrajině". Více informací najdete na plakátu níže.