Program pro děti na Noci kostelů 2024

Kostel zblízka

prohlídka kostela přizpůsobená malým návštěvníkům ve věku 5-9 let, délka cca 40 minut

Proč lidi chodí do kostela? Co je všechno uvnitř? Co přesně dělá pan farář? A v čem je oblečený? Na všechny vaše otázky vám rádi odpovíme! Ukážeme vám všechna zákoutí kostela. Budete si moct sáhnout na věci, které obvykle vidíte jen z dálky. Pozdravíte se s naším panem farářem a budete se ho moct zeptat na co chcete. Domů si odnesete na památku pracovní list, abyste si pomocí něj na všechno vzpomněli i později.

Těšíme se na vás!

Kapacita programu je omezena. Při vstupu do kostela si vyzvedněte vstupenky. Jsou zdarma a slouží pro ohlídání počtu účastníků. Po vyčerpání všech vstupenek již nebude možné se akce zúčastnit. Vstupenky nelze rezervovat předem, v případě zájmu o prohlídku se dostavte včas. Děkujeme.